GodLike - Gaming Bootstrap 4 Template
Skip
    

روایت بازی سفیر عشق

روز واقعه، در محیط‌ها و سرزمین‌های متنوعی اتفاق می‌افتد که برای شبیه‌سازی این محیط‌ها، با تحقیقات گسترده و دقیق بر اساس منابع تاریخی، از جدیدترین متدهای مدلسازی بازی استفاده شده است تا به بالاترین حد کیفیت دست یافت.

بازی رایانه ای سفیر عشق

روز واقعه، با بهره مندی از آخرین تکنولوژی های روز بازی سازی دنیا، در تمامی حوزه ها اعم از مدلسازی، ریگ، انیمیشن، انیمیشن صورت و ... مراحل تولید خود را سپری میکند. همچنین انجین مورد استفاده جهت توسعه این بازی رایانه ای Unreal Engine 4 می‌باشد که یکی از قدرتمند ترین ابزارهای روز دنیا و مورد استفاده بزرگترین شرکت‌های بازیسازی دنیا می‌باشد.

بازی سفیر عشق

روز واقعه، یک بازی اکشن Hack ‘n’ Slash (شمشیری) سوم شخص است. سبک اکشن را می‌توان محبوب‌ترین و رایج‌ترین سبک در بین بازی‌های ویدئویی نامید. این سبک دامنه‌ی بسیار گسترده‌ای دارد تمرکز روی گیم‌پلی پرهیجان و مبارزات جذاب، محبوبیت زیادی را در بین بازیکن‌ها به دست آورده است.

سفیر عشق:

فلق با تيغ آذر، خيمه شب را زهم بدريد و شب، دامان خود برچيد. خبر در گوشهاى كوفيان پيچيد كه مسلم، افسر جانباز و پيشاهنگ اين نهضت پيام انقلاب عدل را با خويش آورده است. و مشتاقان، بسان موج خشم آلود اما طالب و مشتاق به سوى خانه مسلم، روان گشتند. درون چشمهاشان اشکهاى شوق و جان‌ها، تشنه آزادى و دلها پر از شادى؛ هزاران دست گرم شيعيان در دست مسلم بود و بيعت تا غروب آن روز بر پا بود. طرفداران حق، چون حلقه، پيرامون اين رهبر شعور و شور، اندر سينه و در سر گرد آمده بودند و گاهى ديدگان از اشک شوق ياوران، تر بود.

45

روایت سینمایی (دقیقه)

10

لوکیشن های متنوع

4000

انیمیشن های منحصر به فرد

نسخه دیجیتال سفیر عشق

برای اطلاعات بیشتر از سفیرعشق با ما همراه شوید

Men Tshirt

Men Tshirt

$67.00 1 $67.00
Men Hoodie

Men Hoodie

$125.00 $145.00 2 $250.00
Total $317